Keller Gliwice - Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Nasza firma

Keller Gliwice
Dealer z pasją


Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 roku, specjalizując się w naprawach samochodów Renault i Dacia.

Od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako dealer. Od 2016 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem marki Hyundai.

W 2022 roku ruszyliśmy ze sprzedażą oraz wynajmem kamperów i przyczep kempingowych. Jesteśmy oficjalnym dealerem marki LMC.

Nasza działalność obejmuje:

Co nas wyróżnia


Wieloletnie doświadczenie na rynku

Działamy na rynku motoryzacyjnym od prawie 50 lat! Cieszymy się zaufaniem klientów na Śląsku, oferując najwyższej jakości samochody oraz kompleksowe usługi serwisowe. Nasza oferta obejmuje nie tylko Gliwice, ale także miasta takie jak Zabrze, Rybnik, Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice oraz inne lokalizacje na terenie regionu śląskiego. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja

Szybko dotrzesz do nas z centrum Gliwic (10 min) oraz innych miast, dzięki bliskości zjazdu z autostrady A4 (Gliwice Ostropa). Znajdujemy się przy ulicy Daszyńskiego 546 w Gliwicach, co oznacza, że możesz do nas dotrzeć w zaledwie 30 minut z Katowic. Oto kilka przykładowych miast, z których dojazd do naszego salonu zajmuje około godziny Katowice - 30 minut Zabrze - 20 minut Rybnik - 35 minut Chorzów - 30 minut Tychy - 40 minut Bytom - 25 minut Świętochłowice - 25 minut Jastrzębie-Zdrój - 50 minut Bielsko-Biała - 50 minut Sosnowiec - 35 minut

Świetne opinie

Klienci doceniają obsługę w naszym salonie, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje w Google i na Facebooku, a także rekomendacje wśród znajomych.

Profesjonalna obsługa

W naszych salonach przywitamy Cię uśmiechem i pyszną kawą, przy której obsłużą Cię nasi fachowcy – przygotują ofertę, zaopiekują się samochodem w czasie serwisu i wyjaśnią wszystkie wątpliwości.

Kompleksowe usługi

Kupisz u nas nowy lub używany samochód, przygotujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia, a jeśli trzeba załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie. Naprawisz u nas samochód w autoryzowanym serwisie, a w razie szkody usuniemy ją w serwisie blacharsko-lakierniczym. Będziesz myślał o zmianie auta? Odkupimy je od Ciebie w korzystnej cenie!

Pasja do motoryzacji

Samochody to nasza pasja – dzielenie się nią sprawia nam prawdziwą radość!

Jak oceniają nas Klienci

GRZEGORZ
GRZEGORZ
29/03/2024
Wszystko o.key. jestem b.zadowolony
Jerzy Pjk
Jerzy Pjk
25/03/2024
Super obsługa milo sympatycznie i profesjonalnie
Tomasz Bielka
Tomasz Bielka
21/03/2024
Salon Renault Keller oceniam bardzo wysoko. Profesjonalne podejście do odwiedzających, uśmiech na recepcji, jazda próbna wybranym modelem "od ręki" oraz rzetelne podejście do klienta ze strony Pana Aleksandra Szwedy, zaowocowały kupnem mojego pierwszego salonowego samochodu. Polecam!
Michał Milewski
Michał Milewski
13/03/2024
Usterka elektryczna ogarnięta bez problemu,niskim kosztem, gdzie inni mechanicy wymienili by pół auta. Polecam
Andrzej Jojko
Andrzej Jojko
12/03/2024
Polecam
Jadwiga Rudnicka
Jadwiga Rudnicka
06/03/2024
Wstąpiliśmy przejazdem, spotkaliśmy się z bardzo miłą i kompetentną obsługą. Dziękujemy Panu Aleksandrowi Szweda za poświęcony czas.
Aleksander Zielony
Aleksander Zielony
06/03/2024
Oceniam salon Hyundai, bardzo przyjaźnie zorganizowana część ekspozycyjna. Obsługa staje na wysokości zadania, odpowiada na pytania w sposób wyczerpujący, wszyscy z którymi mieliśmy kontakt byli uprzejmi i pozytywnie nastawieni do naszych "grymasów ". Wynajęcie auta na jazdę próbną bezproblemowe, samochód przygotowany na czas, zdanie pojazdu też nie było kłopotliwe. Odbiór zakupionego samochodu to była sama przyjemność.

Zobacz wszystkie opinie Dodaj opinię Hyundai Dodaj opinię Renault Dodaj opinię Dacia
Promocje