Keller Gliwice - Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Nasza firma

Keller Gliwice
Dealer z pasją


Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 roku, specjalizując się w naprawach samochodów Renault i Dacia.

Od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako dealer. Od 2016 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem marki Hyundai.

W 2022 roku ruszyliśmy ze sprzedażą oraz wynajmem kamperów i przyczep kempingowych. Jesteśmy oficjalnym dealerem marki LMC.

Nasza działalność obejmuje:

Co nas wyróżnia


Wieloletnie doświadczenie na rynku

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od ponad 40 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja

Szybko dotrzesz do nas z centrum Gliwic (10 min) oraz innych miast, dzięki bliskości zjazdu z autostrady A4 (Gliwice Ostropa).

Świetne opinie

Klienci doceniają obsługę w naszym salonie, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje w Google i na Facebooku, a także rekomendacje wśród znajomych.

Profesjonalna obsługa

W naszych salonach przywitamy Cię uśmiechem i pyszną kawą, przy której obsłużą Cię nasi fachowcy – przygotują ofertę, zaopiekują się samochodem w czasie serwisu i wyjaśnią wszystkie wątpliwości.

Kompleksowe usługi

Kupisz u nas nowy lub używany samochód, przygotujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia, a jeśli trzeba załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie. Naprawisz u nas samochód w autoryzowanym serwisie, a w razie szkody usuniemy ją w serwisie blacharsko-lakierniczym. Będziesz myślał o zmianie auta? Odkupimy je od Ciebie w korzystnej cenie!

Pasja do motoryzacji

Samochody to nasza pasja – dzielenie się nią sprawia nam prawdziwą radość!

Jak oceniają nas Klienci

lech gil
lech gil
28/12/2023
Profesjonalne podejście do klienta
Angela S
Angela S
26/12/2023
Miesiąc temu odebrałam swoje auto z salonu Hyundai. Obsługa na świetnym poziomie. Duze zainteresowanie Klientem od początku do końca. Pani Patrycja świetnie dopilnowała wszystkich dokumentów, była zawsze dyspozycyjna jeżeli chodziło o jakies dodatkowe pytania. Zdecydowanie polecam!
Michał Krajewski
Michał Krajewski
22/12/2023
Polecam chłopaków stanęli na wysokości zadania wszystko załatwione od A do Z polecam na pewno jeszcze tu wrócę ❤❤❤
Bogdan Syty
Bogdan Syty
21/12/2023
Dostępni i fachowi...
Dariusz Dyszy
Dariusz Dyszy
17/12/2023
Zakup części poszedł szybko i sprawnie! Mam nadzieję, że akcesoria do mojego samochodu posłużą mi wiele lat!
Magdalena Nowaczewska
Magdalena Nowaczewska
17/12/2023
Polecam! Szczególnie dział części! Pan Mateusz z Panem Sebastianem bardzo szybko poradzili sobie z częściami do mojego samochodu! Naprawdę wspaniali ludzie! Dziękuję za pomoc!
Andrzej bakon
Andrzej bakon
14/12/2023
Bardzo miła obsługa
Italcom “firmowy” Konto Google
Italcom “firmowy” Konto Google
13/12/2023
Możemy tylko polecić.

Zobacz wszystkie opinie Dodaj opinię Hyundai Dodaj opinię Renault Dodaj opinię Dacia
Promocje