Keller Gliwice – Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Nasza firma

Keller Gliwice
Dealer z pasją


Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 roku, specjalizując się w naprawach samochodów Renault i Dacia.

Od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako dealer. Od 2016 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem marki Hyundai


Nasza działalność obejmuje:

Co nas wyróżnia


Wieloletnie doświadczenie na rynku

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od ponad 40 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja

Szybko dotrzesz do nas z centrum Gliwic (10 min) oraz innych miast, dzięki bliskości zjazdu z autostrady A4 (Gliwice Ostropa).

Świetne opinie

Klienci doceniają obsługę w naszym salonie, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje w Google i na Facebooku, a także rekomendacje wśród znajomych.

Profesjonalna obsługa

W naszych salonach przywitamy Cię uśmiechem i pyszną kawą, przy której obsłużą Cię nasi fachowcy – przygotują ofertę, zaopiekują się samochodem w czasie serwisu i wyjaśnią wszystkie wątpliwości.

Kompleksowe usługi

Kupisz u nas nowy lub używany samochód, przygotujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia, a jeśli trzeba załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie. Naprawisz u nas samochód w autoryzowanym serwisie, a w razie szkody usuniemy ją w serwisie blacharsko-lakierniczym. Będziesz myślał o zmianie auta? Odkupimy je od Ciebie w korzystnej cenie!

Pasja do motoryzacji

Samochody to nasza pasja – dzielenie się nią sprawia nam prawdziwą radość!

Jak oceniają nas Klienci

Lupo 11
Lupo 11
05/05/2022
Fantastyczny salon polecam odwiedzić i wybrać coś dla siebie
Katarzyna Dogan
Katarzyna Dogan
22/04/2022
Fachowe podejście do klienta, polecam
Zbigniew Łamasz
Zbigniew Łamasz
09/04/2022
Doskonałą obsługą, wyczerpujące informacje, dobry kontakt email-telefon, bardzo sympatyczny zespół, serwis odpowiada precyzyjnie na wszystkie pytania.🙂 Bardzo profesjonalne podejście do jazd testowych.
Semi Kati
Semi Kati
04/04/2022
Jestem zadowolona z obsługi w tym serwisie. Polecam
A M
A M
04/04/2022
Świetna obsluga, Pełen profesjonalizm.

Zobacz wszystkie opinie Dodaj opinię Hyundai Dodaj opinię Renault Dodaj opinię Dacia
Promocje