Keller Gliwice – Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Nasza firma

Keller Gliwice
Dealer z pasją


Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 roku, specjalizując się w naprawach samochodów Renault i Dacia.

Od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako dealer. Od 2016 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem marki Hyundai


Nasza działalność obejmuje:

Co nas wyróżnia


Wieloletnie doświadczenie na rynku

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od ponad 40 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja

Szybko dotrzesz do nas z centrum Gliwic (10 min) oraz innych miast, dzięki bliskości zjazdu z autostrady A4 (Gliwice Ostropa).

Świetne opinie

Klienci doceniają obsługę w naszym salonie, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje w Google i na Facebooku, a także rekomendacje wśród znajomych.

Profesjonalna obsługa

W naszych salonach przywitamy Cię uśmiechem i pyszną kawą, przy której obsłużą Cię nasi fachowcy – przygotują ofertę, zaopiekują się samochodem w czasie serwisu i wyjaśnią wszystkie wątpliwości.

Kompleksowe usługi

Kupisz u nas nowy lub używany samochód, przygotujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia, a jeśli trzeba załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie. Naprawisz u nas samochód w autoryzowanym serwisie, a w razie szkody usuniemy ją w serwisie blacharsko-lakierniczym. Będziesz myślał o zmianie auta? Odkupimy je od Ciebie w korzystnej cenie!

Pasja do motoryzacji

Samochody to nasza pasja – dzielenie się nią sprawia nam prawdziwą radość!

Jak oceniają nas Klienci

Zenon Moj
Zenon Moj
18/06/2021
Obsługa transakcji kompetętna a nadto wysoka wyrozumiałość dla mojego poekscytowania podczas moich podejść.Właśnie dlatego,z tego miejsca,polecam takich przedstawicieli firmy KELLER.Zenon Moj.
Gosia Gosia
Gosia Gosia
17/06/2021
Dwa miesiące kupiliśmy samochód używany KIA Wenge spotkaliśmy grono ludzi super zaangażowanych żeby klienta zadowolić wyjechaliśmy samochodem sprawdzonym cieszymy się bardzo i kazdemu polecimy KELLER GLIWICE tak trzeba trzymać z poważaniem Małgorzata i Jozef P
Marek Tychy
Marek Tychy
17/06/2021
Kupiłem tam używane auto, trzeba przyznać że obsługa klienta na najwyższym poziomie, szczególnie pani od ubezpieczeń :)
Bartosz Ruczaj
Bartosz Ruczaj
17/06/2021
Pan Paweł Kowol z działu sprzedaży to człowiek na właściwym miejscu i z właściwym podejściem do klienta. Jestem mega zaodolony z obsługi. Także dział serwisowy to bardzo pomocne Panie oraz Panowie, którzy z chęcią podpowiedzą co i jak zrobić z autem oraz profesjonalnie wykonają swoją robote Dziękuję :)
Ryszard Kempiński
Ryszard Kempiński
17/06/2021
Jestem zadowolony z zakupionego samochodu Renault Clio. Cena przystępna, samochód w bardzo dobrym stanie, na gwaracji. Obsługa szybka, profesjonalna. Będę nadal współpracowal z Salonem Keller Ryszard
Grzegorz Zagórski
Grzegorz Zagórski
14/06/2021
Serdecznie podziękowania dla Pana Kamila za profesjonalne podejście do klienta. Za miłą i serdeczną obsługę,szybkie załatwienie sprawy związanej z kupnem auta. Będę polecał innymi znajomymi salon Hyundai w Gliwicach

Zobacz wszystkie opinie Dodaj opinię o naszej firmie
Promocje