Keller Gliwice – Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Nasza firma

Keller Gliwice
Dealer z pasją


Nasza firma czerpie z doświadczenia twórców firmy, którzy działali na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 roku, specjalizując się w naprawach samochodów Renault i Dacia. Już od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault.

Od 2016 roku jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem handlowym marki Hyundai.


Nasza działalność obejmuje:

Co nas wyróżnia


Wieloletnie doświadczenie na rynku

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od ponad 40 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja

Szybko dotrzesz do nas z centrum Gliwic (10 min) oraz innych miast, dzięki bliskości zjazdu z autostrady A4 (Gliwice Ostropa).

Świetne opinie

Klienci doceniają obsługę w naszym salonie, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje w Google i na Facebooku, a także rekomendacje wśród znajomych.

Profesjonalna obsługa

W naszych salonach przywitamy Cię uśmiechem i pyszną kawą, przy której obsłużą Cię nasi fachowcy – przygotują ofertę, zaopiekują się samochodem w czasie serwisu i wyjaśnią wszystkie wątpliwości.

Kompleksowe usługi

Kupisz u nas nowy lub używany samochód, przygotujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia, a jeśli trzeba załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie. Naprawisz u nas samochód w autoryzowanym serwisie, a w razie szkody usuniemy ją w serwisie blacharsko-lakierniczym. Będziesz myślał o zmianie auta? Odkupimy je od Ciebie w korzystnej cenie!

Pasja do motoryzacji

Samochody to nasza pasja – dzielenie się nią sprawia nam prawdziwą radość!

Jak oceniają nas Klienci

Edyta Otręba-Mazur
Edyta Otręba-Mazur
14/04/2021
Polecam ten salon a zwłaszcza pana Kamila Czenczka za profesjonalizm i miłą obsługę na każdym etapie realizacji zakupu. Brawo Panie Kamilu, dziękujemy.
Justyna
Justyna
14/04/2021
Bardzo mili pracownicy.
Michal Gonsior
Michal Gonsior
10/04/2021
Ok
Marcin Kucharz
Marcin Kucharz
08/04/2021
Profesjonalne podejście do klienta, szczególnie Pana Kamila
Iza Miros
Iza Miros
08/04/2021
Miła obsługa.
Bielok
Bielok
07/04/2021
Doradca klienta bardzo miły

Zobacz wszystkie opinie Dodaj opinię o naszej firmie
Promocje